.

.

New
FINCOS S16Q-SDZCL07, Внатрешна Алатка За Вртење Фабрика места, Пена, Здодевни бар,ЦПУ, Машина

FINCOS S16Q-SDZCL07, Внатрешна Алатка За Вртење Фабрика места, Пена, Здодевни бар,ЦПУ, Машина

DEN 1.33

Стока
Во продавницата

Материјал : Тврда Легура. Број на модел : S16 Q-SDZCL07. Материјал : 42црмо. Облога : Црна. Агол : 93 степени. Здраво, драг мој пријател, многу ми е драго што те гледам Овде Модел Бр . : S16q-SDZCL07 Забелешка : оваа алатка во процесот на продажба не вклучува карбидни влошки, сликата е да ви покаже Производ повеќе специфики На Артиклите : Материјал : Тврда легура број на Модел : S16 Q-SDZCL07 Material : 42crmocoation : Black Angle : 93 степени должина : 180mm Wrench : T8 Screw : M2. 5*6 Diameter : 16mmis прилагодено : ДА.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи