.

.

New
Унисекс Дебел Сунѓер Избегнување Судир Заштитно Колено Трчање Фудбал Кошарка Спортско Колено

Унисекс Дебел Сунѓер Избегнување Судир Заштитно Колено Трчање Фудбал Кошарка Спортско Колено

DEN 127.84

Стока
Во продавницата

Изработена од армирана пена со висока густина, има добра еластичност и амортизирање. Ткаенината што дише ја одржува кожата сува,поудобна, ефективна отпорност на удар,. Идеални влошки за колена за спортови на отворено, кошарка, фудбал, одбојка,. Заштитете и спречете повреди на коленото за време на вежбање.Чувајте топло, спречувајте и намалете ја вкочанетоста во мускулите и зглобовите. 100% совршена гаранција-користете ја нашата табела со големини за да изберете најсоодветна.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно кажете ми. Опис на производот Изработен од армирана пена со висока густина. Има добра еластичност и амортизирање. Ефективна отпорност на удар. Идеални влошки за колена за спортови на отворено, кошарка, фудбал, одбојка. Заштитете и спречете повреди на коленото за време на вежбање. Спецификации : Материјал : крпа, сунѓер. Големина : 15 Х 20,4 инчи. Тежина : 0,09 Кг Погоден за кого : спортисти и луѓе чија работа е поврзана Со коленото Пакетот вклучува : 1 пар подлога за колена. ЗАБЕЛЕШКА : ние обезбедуваме гаранција 100% задоволство по продажбата на услугата за оваа ставка, ве молиме бидете сигурни дека ќе купите И Какви Било Проблеми, ве молиме прво контактирајте не преку е-пошта.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи