.

.

New
Евангелието Тревник Неизвесност Игра За Деца И Возрасни-Удел Во Трева или Песок

Евангелието Тревник Неизвесност Игра За Деца И Возрасни-Удел Во Трева или Песок

DEN 479.84

Стока
Во продавницата

ТРЕВНИК НЕИЗВЕСНОСТ ИГРА : Удел, игра и неизвесност далеку; полјаците лесно удел во трева или песок за моментално поставување и часови на неизвесност забава; Сетот вклучува комплетен сет за неизвесност, кутија за носење и упатства за поставување. ЛЕСНО ЗА ИГРАЊЕ : висината На Неизвесната лента лесно може да се прилагоди од 30 - 56 инчи со помош на лизгачи на секој исправен столб ; лесната неизвесност е безбедна за сите возрасти. СОБЕРЕТЕ ВЕДНАШ : Поедноставеното поставување гарантира дека сте подготвени да играте за неколку секунди; столбовите може да се стават во трева или песок за забавни игри во дворот, во паркот, плажата и многу повеќе. Лесен комплетот за неизвесност е направен од цврста пвц конструкција за сите временски услови што се спротивставува на нишање за време на играта. ОМИЛЕНА ЗАБАВА : Интерактивна забава со пријателите и семејството на роденденски забави, настани, празнични викенди, патувања во кампување и многу повеќе; станете сите и движете се на вашиот следен настан. Господ Тревник Неизвесност ја носи класичната игра на неизвесност во вашиот двор! Предизвикајте го семејството и пријателите да го испуштат ниско и исчистете ја неизвесната лента за да ја добиете играта. Полјаците се печатат со мерења кои се движат од 30 до 56 инчи за погодност кога ја редите лентата за неизвесност за да можете да ја започнете забавата! Дното на влогот ги прави неизвесните столбови лесни за поставување на кој било тревник или на плажа и додаваат стабилност за да се спречи превртување за време на епските неизвесности. Најдобро Од с,, Неизвесноста На Тревникот е пренослива! Изграден е од лесни пвц материјали и вклучува торбичка за носење за складирање и патување без напор. Лимбер нагоре, започнете ја музиката и оставете ја забавата да започне Со Неизвесност На Тревникот На Евангелието!.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи