.

.

New
Амазон Најважен Машки Тенок Фит Со Долги Ракави Со Два Џебни Фланелни Кошули

Амазон Најважен Машки Тенок Фит Со Долги Ракави Со Два Џебни Фланелни Кошули

DEN 0.67

Стока
Во продавницата

100% памук. Увезени. Нема затворање затворање. Машинско Перење. Се вклопува во близина на телото за вградена, тенка силуета. Мек, но цврст класичен фланелен со средна тежина, со веднаш утешно, пријатно чувство. Копче-пред затворање. Бренд. Најважните работи се фокусирани на создавање прифатлива, висококвалитетна и долготрајна секојдневна облека на која можете да се потпрете. Нашата линија на машки задолжителни работи вклучува поло маици, чино панталони, шорцеви со класично вклопување, секојдневни падови на копчињата и маици со вратот на екипажот. Нашата конзистентна големина ги зема претпоставките од шопинг, и секое парче е ставено на тест за одржување на највисоките стандарди за квалитет и удобност.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи