.

.

New
Сос Видео Кеси, 42 ПАРЧИЊА Електричен Вакуум Запечатувач Храна Вакуум Запечатувач &засилувач; Еднократно Вакуум Храна За Складирање Кеси За Анова, Џул Шпорети -30 ПАР

Сос Видео Кеси, 42 ПАРЧИЊА Електричен Вакуум Запечатувач Храна Вакуум Запечатувач &засилувач; Еднократно Вакуум Храна За Складирање

DEN 367.84

Стока
Во продавницата

●42 Парчиња Комплет За Вакуумски Заптивки За Храна, Користете За Дома /Ресторан /Супермаркет】 ќе добиете 1*електрична вакуумска пумпа за полнење, 10*Големи кеси за правосмукалка за повеќекратна употреба, 10*средни вакуумски кеси за повеќекратна употреба, 10*мали кеси за складирање храна за повеќекратна употреба, 5*клипови за запечатување, 5*клипови за готвење. 10 замена на воздухот вентили. ●Вакуумски Запечатувач На полнење】 Нашиот Пренослив Мини електричен вакуумски запечатувач за сува храна и влажна храна, копче за прекинувач со еден допир, лесен за употреба и брз, потребни Се само 10 Секунди за да се вакуумира воздухот. Професионалниот отстранлив дизајн "складирање вода" може да ја складира водата исчистена со правосмукалка од вреќата. Добра вакуумска пумпа за заштеда на запечатувач за складирање храна. ●Чувајте Ја Храната Посвежа И Подолга】 Зачувувач комплет за вакуум за храна 30 ПАРЧИЊА 3 Големини засилени вреќи со вакуумски запечатувачи со двоен патент создава херметичка бариера,отпорна на истекување, блокирајќи ја влагата и кислородот за да ја прошири свежината и да ги заклучи вкусовите и хранливите материи, да помогне храната свежа до 5 ПАТИ подолго. Забавете го расипувањето на храната и чувајте ја храната вкусна. Без отпадна храна и заштедете простор. Пластичните кеси за складирање храна се безбедноста на замрзнувачот. ●Безбеден за храна И Бесплатен Материјал За БПА】 вакуумските кеси за складирање храна за Повеќекратна Употреба се без бпа, висококвалитетен материјал безбеден за храна. Многу подобро од обичните кеси за замрзнување и вреќи со патент. Соус Видео Кесите се добри кеси за складирање храна, кеси за организација на храна со патент може да се користат за месо морска храна, зеленчук, овошје, житарици, закуски Со Ореви и сендвич, вакуумското складирање може да ја одржува храната свежа и долго складирање. `+Мултифункционална Употреба】 вакуумските кеси за Запечатување За Повеќекратна Употреба се безбедни за замрзнување, микробранова печка или готвење на повисоки температури, (сос видео готвење). 5 Парчиња Клипови за Запечатување користат за вреќи со патент, 5 парчиња клипови За Готвење може да се исечат кога готвите видео. Секојдневно одржување, вакуумските кеси за складирање храна лесно се чистат со оцет, сапун за садови и топла вода, а потоа се чуваат на чисто и суво место пред повторно користење.Ова е добар кеси за складирање храна за повеќекратна употреба и организациски сет.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи