.

.

New
Р&засилувач; М Меѓународни 2518 Стандардни Облоги За Кекси За Печење, Мафини, Бонбони или Топло Чоколадни Бомби, Принцеза, Пакет од 50

Р&засилувач; М Меѓународни 2518 Стандардни Облоги За Кекси За Печење, Мафини, Бонбони или Топло Чоколадни Бомби, Принцеза, Пакет

DEN 3.33

Стока
Во продавницата

Печатени чаши за печење хартија безбедни за храна. Ставете во калап за мафини и наполнете со омиленото тесто. Идеален за мали колачи, бонбони и предјадења. Одличен празничен подарок. Време е за празници! Овие Чаши За печење Принцези сигурно ќе ви ги подигнат кексите оваа празнична сезона. Овој комплет вклучува 50 чаши за печење хартија безбедни за храна, за да можете да печете и сервирате тони мали колачи и предјадења за вашите гости. Едноставно ставете во калап за мафини и наполнете со омиленото тесто за да ги облечете десертите.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи