.

.

New
Излез 20 Парчиња Кутија За Букет Цвеќарница за Цвеќиња 9,3 х 3 х 13,8 Инчни Кутии За Хартија Со Цветни Пликови Празно Пакување Подарок Кутија За Цвеќарници За Дипломирањ

Излез 20 Парчиња Кутија За Букет Цвеќарница за Цвеќиња 9,3 х 3 х 13,8 Инчни Кутии За Хартија Со Цветни Пликови Празно Пакување

DEN 1236.80

Стока
Во продавницата

Што Ќе Добиете : ќе добиете 20 парчиња цветни кутии за пликови, вклучувајќи 4 различни стилови, 5 парчиња за секој стил, големината е околу 9,3 х 3 х 13,8 инчи; Доволно количество може да ги задоволи вашите потреби за завиткување цвеќиња и подароци, исто така можете да ги споделите со членовите на вашето семејство и пријатели. Деликатен Дизајн : кутиите за пликови за цвеќиња се отпечатени со различни видови дезени, лентите и точките со различни бои на кутиите за пликови се елегантни и нежни, што е лесно да се совпаднат со вашите прекрасни цвеќиња; кутиите за пликови имаат голем отвор за да можете лесно да ставите цвеќиња, бонбони и други подароци во нив. Не Е Лесно Да се Скрши : хартиената кутија за цвет е изработена од картон, густа и силна, не е лесна за деформација, кршење или избледување, погодна за многу различни видови подароци и цвеќиња; оваа хартиена кутија за цвет може да се преклопи за лесно складирање и брзо ќе се состави кога треба да ја користите. Задоволете ГИ Вашите Потреби : кутиите за пакување цвеќарници се погодни за разни цвеќиња со различни бои и стилови, можете да врзете панделки и лакови, да ставите честитки или да напишете некои зборови на благослов на кутиите според вашите потреби, што може да ги направи вашите цвеќиња и подароци попривлечни. Широка Примена : кутиите за аранжмани за цвеќиња се погодни за широк спектар на прилики, како што се церемонија на дипломирање, Ден На Мајката, Ден На Таткото, годишнини, роденденски забави, свадби, тушеви за бебиња, Денот на Благодарноста и многу повеќе; празните кутии со цвеќиња се исто така корисни за продавници за цвеќиња. Карактеристики : Водоотпорна површина : површината на празната кутија за цвеќе е водоотпорна, затоа не грижете се дали ќе ја навлажнете или скршите кутијата кога ги прскате цвеќињата. Форма на плик : кутијата за цветни аранжмани е во форма на плик, која е креативна и привлечна, може да остави длабок впечаток врз вас и вашето семејство и пријатели. Спецификации : Материјал : картон боја : како што е прикажано на сликата големина : околу 9,3 x 3 x 13,8 инчи пакетот вклучува : 20 x цветни кутии за пликови : Рачно мерење, ве молиме дозволете мали грешки во големината. Бојата може да постои мала разлика поради различни екрани.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи