.

.

New
Alwsci 1/2 DRAM стаклени ампули, мали течни примероци од шишенце, 2мл боросиликатно стакло празни ампули со капачиња, 9-425 црни затворени капачиња за завртки со завртки со PE

Alwsci 1/2 DRAM стаклени ампули, мали течни примероци од шишенце, 2мл боросиликатно стакло празни ампули со капачиња, 9-425

DEN 319.84

Стока
Во продавницата

【Вијал материјал】 : Чиста боросиликатна стакло, тие можат да бидат ладилни, загреани и варени. Издржлив и може да се користи постојано. 【Капацитет на шишенце】 : 1/2 ДРАМ (0,07 fl oz). 【Димензии на шишенце】 : дијаметар : 0,47in (12мм); Висина : 1.26in (32мм). 【Апликација】 : Се користи за лабораториско тестирање, оваа шишенце е исто така широко користена за складирање на чување течности, прав, семе, примерок и мали предмети итн. Воздухот не влегува во шишенцето, не грижете се за влошување. 【Пакет】 : 100 2мл стаклени ампули, 100 пластични капачиња од завртки. 【Вијал материјал】 : Чиста боросиликатна стакло, тие можат да бидат ладилни, загреани и варени. Издржлив и може да се користи постојано. 【Капацитет на шишенце】 : 1/2 ДРАМ (0,07 fl oz). 【Димензии на шишенце】 : дијаметар : 0,47in (12мм); Висина : 1.26in (32мм). 【Апликација】 : Се користи за лабораториско тестирање, оваа шишенце е исто така широко користена за складирање на чување течности, прав, семе, примерок и мали предмети итн. Воздухот не влегува во шишенцето, не грижете се за влошување. 【Пакет】 : 100 2мл стаклени ампули, 100 пластични капачиња од завртки.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи