.

.

New
FreeMascot од 4+ 190nm-450nm Бранова Должина Сина Светлина Блокирање Безбедносни Очила Анти УВ / Сина Светлина Блокирање Компјутер, Игри &засилувач; Мигрена Очила

FreeMascot од 4+ 190nm-450nm Бранова Должина Сина Светлина Блокирање Безбедносни Очила Анти УВ / Сина Светлина Блокирање Компјутер,

DEN 0.67

Стока
Во продавницата

Увезени. Поликарбонатна леќа. Ултра Виолетова Заштита слој слој. Ширина на објективот : 60 милиметри. Бранова должина : 190nm-450nm,. Оптичка густина : од 4+; видлива пропустливост на светлината : 60%. ЕН207 : 1998 + А1ЕН207 : 1998 + А1 : 2002 одобрени. Компатибилен со 405nm, 445nm, 450nm ласерско светло. Список за пакување : Очила со Футрола и Чиста Крпа.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи