.

.

New
Карта БЕЛА ПАПР12, Семејна Забавна Ноќ

Карта БЕЛА ПАПР12, Семејна Забавна Ноќ

DEN 3.00

Стока
Во продавницата

0.99. Семејна Забавна Ноќ. Прекрасната хартија со шема На Parkо Парк е отпечатена од двете страни и совршена за картички, распоред, чување меморија и сите видови изработка на хартија! Секоја поединечна хартија е отпечатена на висок квалитет, 65# покритие и е без киселина и лигнин.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи