.

.

New
RDHOME Бебе Bassinet &засилувач; Бебе Кревет Спиење, Висина Прилагодливи Преносни Бебе Креветчиња За Новороденче Со Дише Нето Покритие, Удобен Душек, Торба За Складирање

RDHOME Бебе Bassinet &засилувач; Бебе Кревет Спиење, Висина Прилагодливи Преносни Бебе Креветчиња За Новороденче Со Дише Нето

DEN 1599.84

Стока
Во продавницата

€Безбедна и Стабилна Структура q : rdhome baby bassinet е составен од кревет од 37,5"x21, 5"x12" и база на рамка од целосен легиран челик.2 " задебелениот душек може да им даде на бебињата поудобна и безбедна средина за спиење. Погоден за бебиња на возраст од 0-6 месеци. ●Мрежа За дишење● : овој Спиење Покрај Креветот за Бебиња е направен од безбедни материјали што ги исполнуваат стандардите НА КПСИЈА. Мрежата за дишење од двете страни ви овозможува да се грижите за вашето дете во секое време, доаѓа и со мрежа за комарци. ●Прилагодлив За висина Q : оваа лулка за бебиња не само што може да ја прилагоди основната висина од 18" на 22" (Вкупно 30"-34") во пет брзини за да се прилагоди на различни типови кревети на родители, туку и да ја прилагоди висината на едната страна за да спречи бебето да плука млеко. Можете да го користите како сам бебешко креветче или да ги користите 2-те универзални тркала на основата за да ја поместите за да одговара на креветот на родителот, притиснете ја бравата на тркалото и користете ги 2-те безбедносни ремени за да спречите креветчето да се движи наоколу. ●Лесен За Инсталирање И Носење : не се потребни други алатки, потребни се само 4 чекори за да се заврши склопот. Бесплатната торба за складирање е погодна за носење на креветот за бебиња при патување и активности на отворено.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи