.

.

New
BYBYCD Мобилен Телефон Ремени Накит Креативност Виси Јаже Мобилен Телефон Синџир

BYBYCD Мобилен Телефон Ремени Накит Креативност Виси Јаже Мобилен Телефон Синџир

DEN 500.80

Стока
Во продавницата

Големина : Околу 28+5см. Материјал : Акрилик. Боја : како слика. Количина : 1 парчиња. Пакет Вклучувајќи : 1 * Ремени За Мобилни Телефони. Пакет Вклучувајќи : 1 * Ремени За Мобилни Телефони Боја : Како Големина на слика : Околу 28+5 см Количина : 1 парчиња Материјал : Акрилна Забелешка : бојата на Фотографијата може да биде малку поинаква од вистинскиот производ поради прикажување на бои на различни монитори. Измерено со рака, можеби околу 1~2 см разлика.Ви благодариме за разбирањето. Ако имате било какви прашања во врска со овој производ, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас!Ние ќе одговориме во рок од 24 часа и ќе го решиме проблемот за вас. Ви благодариме за купувањето!.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи