.

.

New
Wwe Кама Елита Колекција Акција Слика

Wwe Кама Елита Колекција Акција Слика

DEN 3.00

Стока
Во продавницата

УНИВЕРЗУМОТ НА WWE може да собере иконски фигури на омилени Wwe Superstarsвезди од понеделник Навечер Сурови, Петок Навечер Smackdown и NXT, плус WWE Легенди и Сала На Славните. Секоја слика на WWE се одликува со многу детална вистинска ДЕВИЗНА технологија за животна автентичност. Рекреирајте пози со потпис и завршни потези со 25 точки на артикулација за екстремна поза. Вклучува заменливи раце и иконски додатоци, вклучувајќи влезна опрема или првенства ВО WWE. Направете ја вашата колекција елита. Вклучува 1 Wwe Елита Колекција акција фигура и додатоци. Рекреирајте потези со потпис и влезови на прстени со Елитната Колекција WWE. Секоја фигура висока 6 инчи / 15,24 см има делукс артикулација, Вистински ДЕВИЗНИ детали, заменливи раце и иконски додатоци за колекционерите да се прикажат во автентични пози или деца за да играат незаборавни натпревари. Можете да ги соберете вашите омилени фигури На Суперѕвездите од Суровини, Удари Во Петок Навечер и NXT, како И Легендите на WWE. Направете ја вашата колекција елита секоја продадена одделно, предмет на достапност. Боите и украсите може да варираат.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи