.

.

New
Џемпери За Жени Елегантен Желка Кабел Со Долги Ракави Плетен Пуловер Секојдневен Лабав Џемпер Со Еднобојни Џемпери Врвови

Џемпери За Жени Елегантен Желка Кабел Со Долги Ракави Плетен Пуловер Секојдневен Лабав Џемпер Со Еднобојни Џемпери Врвови

DEN 0.67

Стока
Во продавницата

(◉ω◉) Посакуваме пријатен шопинг искуство во WPOUMV Опис на Производот : Сезона : Пролет, Есен, Зима Пол : Жените Повод : Вообичаена, Секојдневна Материјал : Полиестер Шаблон Тип : Цврста Стил : Случајни, Мода Должина : Редовни Ракав Должина : Долги Ракави Како да се мијат : Рака мие Ладно, Висат или Линија Сува Пакет : 1 PC Жените Џемпер џемпери за жените женска џемпери падне џемпери за жените 2022 женска џемпери падне 2022 преголеми џемпери за жените јакна џемпери за жените џемпери џемпер џемпери за жените 2022 плус големина џемпери за жените женска јакна џемпери црна џемпери за жените џемпер вест жените џемпер вест жените џемпери исече џемпер божиќ џемпер бела џемпери за жените да падне џемпери долго џемпери за жените женска џемпер исече џемпери за жените кашмир џемпери за жени жени џемпер божиќ џемпери за жените портокал џемпер жените грди џемпер божиќ туника џемпери за жените грди џемпер божиќ за жените исклучување на рамо џемпери за жените божиќ џемпери за жените turtleneck џемпер жените бела џемпер породилно џемпер портокал џемпер v џемпер жените розова џемпер за жените женска џемпер фустан шарени џемпер жените паѓаат џемпер божиќ џемпер црн џемпер жените turtleneck преголеми џемпери 2022 дами џемпери преголеми џемпер кабел поврзана џемпер жени жени џемпери за есен и зима розова џемпер крем џемпер жените pullover џемпери за жените црвена и зелена шарени џемпер црвено џемпери за жените буци џемпер жените џемпер фустани, џемпери за жените трендовски црн џемпер облека женска падне џемпери симпатична џемпери за жени, девојки џемпери породилно џемпер облечи џемпер за жени зелена џемпери за жени секси џемпери за жените браун џемпер за жените плус големина џемпер облека долго cardigan џемпери за жените бела џемпер фустан шарени џемпер исечете џемпер за жените сите џемпери за жените. Ткаенината што се протега и е погодна за кожата, мека, удобна, плетената ткаенина ве одржува топло. женски џемпер. €Прилика}трендовски елегантен џемпер совршен за секојдневно, секојдневно носење, на отворено, дома, семејно обединување, забава, состаноци, одмор, патување, канцеларија, работа, коктел, клуб, собир. ●Ткаенина●овој џемпер е изработен од висококвалитетен полиестер. краток ракав џемпер. Овој елегантен џемпер ќе биде главниот главен во вашата гардероба, шармантен и елегантен. €Натпревар●Спарете го овој уникатен џемпер со вашите омилени тексас фармерки, шорцеви, хеланки, црни панталони и совпаѓајте со потпетици, патики, чизми за дополнителен изглед!одлично за секојдневно, Создадете го вашиот моден изглед. Произведено ВО САД и Увезено. Не избелувајте,. Повлечете го затворањето.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи