.

.

New
Бома Накит Стерлинг Сребро Повлечете Преку Обетки Со Обрач

Бома Накит Стерлинг Сребро Повлечете Преку Обетки Со Обрач

DEN 0.33

Стока
Во продавницата

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Испрати го!. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Испрати го!. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Испрати го!. Користете третирана крпа за полирање накит за да отстраните оцрнување и полирање. Отстранете го накитот пред вежбање, пливање, туширање, чистење, нанесување шминка и лосиони. Чувајте го вашиот накит на суво и херметички место со лента против оцрнување. Увезени. ЧИСТО 925 СРЕБРО-Направено за да го издржи тестот на времето. Среброто е мешавина од 92,5% сребро со легури за да додадете цврстина и издржливост. ГАРАНТИРАНО ЗАДОВОЛСТВО-ветуваме услуга од прва класа, вклучувајќи брза и сигурна испорака, одлична комуникација и 30-дневна политика за враќање и враќање. КВАЛИТЕТ И БЛАГОСОСТОЈБА-Рачно Изработен накит изработен од Занаетчии И Сребреници во Тајланд со доживотна гаранција против дефектите на производителот.925 Среброто е природно хипоалергично и без никел, што го прави идеален за чувствителна кожа. БРОДОВИ ОД СОЕДИНЕТИТЕ ДРЖАВИ - сите Бродови За Накит Бома од Соединетите држави за да обезбедат квалитет, сигурност и точност.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи