.

.

New
Ступел Индустрии Џемпер Со Качулка Со Качулка Одблизу Монохроматска Фотографија, Дизајн На Мајкл Брајан

Ступел Индустрии Џемпер Со Качулка Со Качулка Одблизу Монохроматска Фотографија, Дизајн На Мајкл Брајан

DEN 824.00

Стока
Во продавницата

Димензии : 16 х 1,5 х 20 Инчи. Ѕидната Уметност Е Подготвена За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. За Лесно Поставување Посно Или Слоевито Уметничко Дело на Полица или На Ѕид. Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние користиме само најквалитетни мастила и платно на нашите домашни печатачи мимаки, а потоа рачно исечете го и истегнете го секое парче преку дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за закачување. Произведено во САД. Уметничкото Дело Се Однесува На : Кучешки; Животно; Цицач; Милениче; Пес; Куче; Хауба; Лабрадор Ретривер; Дуксер; Џемпер; Фотографија; Фотографија;. Дизајн на Мајкл Брајан Ступел Индустрии обезбедува квалитетна ѕидна уметност и украсни додатоци повеќе од четириесет години. Производите на ступел се движат од платнена ѕидна уметност, дрвена ѕидна уметност и врамена гикле уметност во различни теми, медиуми и големини. Без оглед на стилот, нашата модерна, современа, традиционална или бебешка ѕидна уметност и домашен декор се изработени со најголемо внимание и грижа. Сите наши производи се гордо направени во САД и се оживуваат во нашите објекти Во Џонстон, РИ.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи