.

.

New
Стенес Блинг Паричник Телефон Случај Компатибилен Со Сони Xperia 5 Ii Случај-Стилски-3d Рачно Изработени Девојки Самовила Цветни Дизајн Магнетни Паричник Штанд Кожа По?

Стенес Блинг Паричник Телефон Случај Компатибилен Со Сони Xperia 5 Ii Случај-Стилски-3d Рачно Изработени Девојки Самовила Цветни

DEN 1.33

Стока
Во продавницата

Специјално дизајнираните слики може да бидат прикажани на друга телефонска верзија. Но, истиот дизајн ќе биде рачно изработен случај компатибилен со Вашиот Случај Sony Xperia 5 Ii 6,1 инчи 2020 година. Овој случај користел над сто кристали и декори за да постигне највисок квалитет и детали. Модерните дизајни се совршен додаток на вашиот телефон и гардероба!. Висококвалитетните кристали ја рефлектираат светлината и даваат луксузно, гламурозно чувство. Направено за совршено да одговара на вашиот уред, додека сепак дава пристап до копчињата и портите. Сенс - ТЕ, Компанијата За Луксузни Случаи СТЕНЕС : СТЕНС е регистрирана трговска марка заштитена Со ЗАКОНОТ ЗА Трговски Марки НА САД. Сите случаи на СТЕНИ се 100% рачно изработени и секој случај е направен со најквалитетни кристали и материјали. Секој скапоцен кристал е прикачен на случајот внимателно од нашите професионални уметници имајќи го предвид модниот вкус. Сите кристали и додатоци се силно прикачени со нашиот специјален направен лепак кој нема лесно да падне. Стенес Блинг Паричник Случај Компатибилен Со Sony Xperia 5 Ii Случај - СТИЛСКИ - 3d Рачно Изработени Девојки Женски Серии Кристално Сјај Сјај Сјај Дијамант Дизајн Магнетни Паричник Кредитна Картичка Слотови Преклопен Држач Кожен Капак Компатибилен За Sony Xperia 5 Ii Случај 6.1 инчен 2020 СО РАЧЕН РЕМЕН МАТЕРИЈАЛИ И ИЗРАБОТКА : ние користиме мешавина од 100% автентични кристали & ВИСОК КВАЛИТЕТ *Блинг* Кристали И Специјални Направени Додатоци / Декори. Одвојте се од толпата со футрола ОД СТЕНИ што ги одразува вашите вкусови и страсти. Некоја верзија со други слични слики на производи за да го одрази дизајнот на производот, но ние ќе се потрудиме да дозволиме предметите Да се чувствуваат Посебно И Искра И Убаво. Пакетот содржи : - 1 * Мода Кожа Блинг Случај За Sony Xperia 5 Ii Случај - 1 * Специјални STENES ЛОГОТО Ретро Приклучок За Прашина (Случаен) - 1 * Рачен Ремен 90 ДЕНА ГАРАНЦИЈА НА ПРОИЗВОДОТ И 100% ГАРАНЦИЈА ЗА СРЕЌА, Ако поради некоја причина не сте задоволни со какви било производи ОД STENES, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Смисла - Те Луксузни Стенес Случај Компанија.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи