.

.

New
2 2Х 3 ИД НА 4 ОД издувни ГАСОВИ До Спојка Спојка Редуктор Нерѓосувачки Челик

2 2Х 3 ИД НА 4 ОД издувни ГАСОВИ До Спојка Спојка Редуктор Нерѓосувачки Челик

DEN 1289.60

Стока
Во продавницата

* произведен од нерѓосувачки челик 304 која дебелина е 1мм. * мал крај во дијаметар : 3. * Голем крај надворешен дијаметар : 4. * Вкупна Должина : 5. * Земјата, а потоа полиран на огледало . Опис : - Мелен, а потоа полиран до огледало-произведен од нерѓосувачки челик 304, чија дебелина е 1мм . - мал крај внатрешен дијаметар : 3 "- голем крај надворешен дијаметар : 4 "- Вкупна Должина : 5 "- Материјал : 304 нерѓосувачки челик - нето тежина : 0,3 кгпакет Вклучува : (2 Пакување)1 Парче 3" ИД до 4 " Од Спојка На Адаптер За Редуктор на Издувни Гасови.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи