.

.

New
100 парче 32А 6ЛР732 9в Картичка РСС Алкална Батерија Ултра тешка работа

100 парче 32А 6ЛР732 9в Картичка РСС Алкална Батерија Ултра тешка работа

DEN 2.33

Стока
Во продавницата

A32 PX, PX32 A, TR164 A, EN164 A. A32 PX, PX32 A, TR164 A, EN164 A. A32 PX, PX32 A, TR164 A, EN164 A. An164a. Алкална Батерија 9 V. A32 PX, PX32 A, TR164 A, EN164 A.32 A 6 LR732 9 V Алкална Батерија 100% НОВА ВИСОКОКВАЛИТЕТНА ГЕНЕРИЧКА БАТЕРИЈА, 100% НОВА МАРКА 100% СОСЕМА НОВ НАПОН : 9 V ГОЛЕМИНА : 2,1 СМ X 0,7 СМ ТЕЖИНА : 3,7 G (1 ПАРЧИЊА) 100% НОВА БРЗА ИСПОРАКА И БРЗА ИСПОРАКА ОД САД ОВИЕ БАТЕРИИ може ДА СЕ Користат Во Дигитални ВАГИ, КАЛКУЛАТОРИ, ЧАСОВНИЦИ, КАМЕРИ, ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧИ И СТОТИЦИ ДРУГИ ЕЛЕКТРОНСКИ ПРОИЗВОДИ. Тие обезбедуваат долг рок на траење за резервни енергетски цели заедно со идеална отпорност на температура и супериорен капацитет за складирање и одлична комбинација на висока енергија и континуирано напонско напојување. Ве молиме проверете го описот на вашиот уред за типот на батеријата пред наддавање. Може да биде познат и како : 32а 6ЛР732 Употреба : ласерски покажувачи, часовници, часовници, калкулатори, компјутери, камери, дигитални фотоапарати, pdas, далечински управувачи, видео камери, електронски игри, електронски инструменти, mp3 плеери, дигитални диктафони, играчки , гликоза во крвта, мерачи за тестирање на холестерол, стотици други електронски производи итн.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи