.

.

New
Калдреа Лен И Соба Спреј Освежувач На Воздух, Направени Со Етерични Масла, Растителни Состојки, Смрека Ловор Нане Мирис, 16 мл

Калдреа Лен И Соба Спреј Освежувач На Воздух, Направени Со Етерични Масла, Растителни Состојки, Смрека Ловор Нане Мирис, 16

DEN 2.00

Стока
Во продавницата

Калдреа Џунипер Лорел Нане Лен И Соба Спреј Освежувач на Воздухот освежува собата, додека создавање на потпис мирис. Разновиден спреј со смислено избрани состојки - користете во вашата спална соба, во вашиот автомобил или директно на облека и постелнина. Магла алишта за будење ткаенини. Шишето со спреј ослободува непосреден излив на свежина на облеката, теписите, седиштата во автомобилот и многу повеќе. Направени без Вештачки Бои, Парабени, Состојки Добиени Од Животни, Формалдехид. Освежете ја просторијата Со Калдреа Смрека Лорел Нане Соба Спреј Освежувач На Воздух. Магла за перење или будење чаршафи, перници и ќебиња. Етеричните Масла создаваат сложен, хармоничен мирис. Ова е разноврсен освежувач на воздух од есенцијално масло што создава мирис на потпис.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи