.

.

New
Индустриска висока еластична и издржлива пролет 10 парчиња 1.6 10 15-50мм пролетен челик Мал компресија за ослободување Механичко враќање на пролетната компресија Прол

Индустриска висока еластична и издржлива пролет 10 парчиња 1.6 10 15-50мм пролетен челик Мал компресија за ослободување Механичко

DEN 0.33

Стока
Во продавницата

Силна антиоксидација, анти-киселина и антикорозивна способност. Поради рачно мерење, оставете разлика од 1-3мм. Поради различни дисплеи и различно осветлување, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ви благодариме што разбравте. Дијаметар на жица (дебелина на линијата) : 1,6мм. Надворешен дијаметар (надворешен дијаметар) : 10мм. Силна антиоксидација, анти-киселина и антикорозивна способност. Поради рачно мерење, оставете разлика од 1-3мм. Поради различни дисплеи и различно осветлување, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ви благодариме што разбравте. Дијаметар на жица (дебелина на линијата) : 1,6мм. Надворешен дијаметар (надворешен дијаметар) : 10мм. Сите извори на компресија се професионално дизајнирани, ригорозно пресметани, прецизно произведени и ефикасно тестирани. Забелешка : Поради рачно мерење, ве молиме, оставете разлика од 1-3мм. Додаток на различни дисплеи и различно осветлување, сликата може да не ја одразува вистинската боја од предметот. Ви благодариме за разбирањето. Дијаметар на вир (дебелина на линијата) : дијаметар од 1,6ммутер (надворешен дијаметар) : 10ммл должина : 15мм 20мм 25мм 30мм 35мм 40мм 45мм 50мм.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи