.

.

New
Богатства на Каролина CK5583PTH Chinchilla persian longhair мачка loveубов пар парчиња тенџере, црвени, кујнски држачи за тенџере со отпорни на топлина поставуваат топли влошки за пе?

Богатства на Каролина CK5583PTH Chinchilla persian longhair мачка loveубов пар парчиња тенџере, црвени, кујнски држачи за тенџере

DEN 318.88

Стока
Во продавницата

Врвниот слој е отпечатен со шарени уметнички дела. Сите наши производи имаат уметнички дела од еден од нашите уметници и Десингерс. Иглата материјал е дише и нема да се распадне со миење. Персиски подароци на Чинчила Лонгхаир, колекционерски часови на Чинчила Персиски Лонгхаир, држач за тенџере на Персиски Персиски Лонгхаир. Секој сет на постери содржи два постери кои мерат 7 1/2 инчи за 7 1/2 инчи и има закачалка зашиена на едната страна. Овие држачи за тенџере со тенџере прават одлични подароци за водителка, држачи за кампери или подарок за затоплување во куќата. Нашите производи прават одлични подароци за тоа тешко да купувате личност во вашиот живот. Држачите на кујнски садови се функционални држачи за садови за рерна, како и одлични врели влошки. Иглата материјал е дише и нема да се распадне со миење. Долниот слој е направен од сребрен слој отпорен на топлина. Овие држачи за тенџере со тенџере прават одлични подароци за водителка, држачи за кампери или подарок за затоплување во куќата. Направени со неколку слоеви на различни видови ткаенини ватирани заедно. Одлични подароци за домаќини, подарок за домаќинство за тој нов дом или подарок за венчавки за таа нова двојка. Држачите на кујнски садови се функционални држачи за садови за рерна, како и одлични врели влошки. Долниот слој е направен од сребрен слој отпорен на топлина. Имаме дури и одлични подароци на наставниците. Персиски подароци на Чинчила Лонгхаир, колекционерски часови на Чинчила Персиски Лонгхаир, држач за тенџере на Персиски Персиски Лонгхаир. Полиестерските влакна се искачуваат преку рефлективен метализиран полиестерски филм. Нашите производи прават одлични подароци за тоа тешко да купувате личност во вашиот живот. Полиестерските влакна се спротивставуваат на спроводливоста додека рефлексивниот метализиран полиестерски филм рефлектира зрачна енергија, топла и ладна, назад кон неговиот извор. Одличен подарок за вашето куче Вокер, зет или миленичиња. Направени со неколку слоеви на различни видови ткаенини ватирани заедно. Средниот слој на ткаенината е произведен. Направено во САД. Полиестер. Целосен пар во боја на декоративни држачи за тенџере за да одговара на вашиот украсен кујнски декор. Целосен пар во боја на декоративни држачи за тенџере за да одговара на вашиот украсен кујнски декор. Направено во САД. Одличен подарок за вашето куче Вокер, зет или миленичиња.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи