.

.

New
Закачалки за метални панталони од каиксин, закачалки за заштеда на здолништа со тешки простории со 2-прилагодливи клипови, закачалки за панталони што не се лизгаат,

Закачалки за метални панталони од каиксин, закачалки за заштеда на здолништа со тешки простории со 2-прилагодливи клипови, закачалки

DEN 751.84

Стока
Во продавницата

Користете ја закачалката за да закачите влажна облека. Метал материјал од градежништвото, ја прави закачалката висока цврста и долга дабл. Клипови за прилагодување на не лизгање : Со еко-пријателска гумена обвивка, прилагодливите клипови можат да ја држат облеката безбедно и можат да се лизгаат на металната лента за да сместат низа ширини. Панталоните / закачалките за здолништа се идеални за висечки панталони, панталони, здолништа, И други артикли на облека.Совршена гумена обвивка Избегнувајте гребење или метални ознаки : со еколошка гумена обвивка на советите, куки, клипови и закачалки на закачалки за панталони / здолништа, повеќе не би требало да се грижите за закачалките за облека ќе ја гребете или уништува облеката со облеката со Метални марки. Силна способност и без брчки : Цврста конструкција од не'рѓосувачки метал и прилагодливите клипови ја држат и зафаќаат облеката многу добро од деликатни свила до тешки тексас. Дрвената закачалка веројатно ќе се добие мувлосана, а металната закачалка веројатно ќе биде 'рѓосана во влажна состојба. Овие панталони / закачалки за здолништа исто така можат да ви помогнат да избегнете брчки и да ја задржите браздата во панталоната. Со функција за борба против кара. 10 Пакет и задоволство на задоволството на клиентите : Пакет од 10 панталони закачалки со големина 31см. Панталоните / закачалките за здолништа се идеални за висечки панталони, панталони, здолништа, И други артикли на облека. Ние гарантиравме 100% услуга на сите наши клиенти. Доколку не сте задоволни со нашите закачалки за панталони / здолништа, ве молиме не грижете се. Ние гарантиравме 100% услуга на сите наши клиенти. Доколку не сте задоволни со нашите закачалки за панталони / здолништа, ве молиме не грижете се. Можеме да го направиме замената или Целосно наплата. SAPCE Saving & Multi-Function : Ултра тенки метални структури за дизајн на панталони помага да заштедите повеќе простор за вашиот плакар и да ја одржувате облеката уредна, уредна и без брчки. Нашата Advantagessmooth површина со сјајно лакирање ја штити вашата рака и облеката од абразирање. За да се спречи затегнување или кинење. Клипови за прилагодување на не лизгање : Со еко-пријателска гумена обвивка, прилагодливите клипови можат да ја држат облеката безбедно и можат да се лизгаат на металната лента за да сместат низа ширини. Силна способност и без брчки : Цврста конструкција од не'рѓосувачки метал и прилагодливите клипови ја држат и зафаќаат облеката многу добро од деликатни свила до тешки тексас. Совршена гумена обвивка Избегнувајте гребење или метални ознаки : со еколошка гумена обвивка на советите, куки, клипови и закачалки на закачалки за панталони / здолништа, повеќе не би требало да се грижите за закачалките за облека ќе ја гребете или уништува облеката со облеката со Метални марки. Овие панталони / закачалки за здолништа исто така можат да ви помогнат да избегнете брчки и да ја задржите браздата во панталоната.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи