.

.

New
Дискови за пескарење со диа со диа за пескање од 15 см од 15 см.

Дискови за пескарење со диа со диа за пескање од 15 см од 15 см.

DEN 2.33

Стока
Во продавницата

Главен материјал : крпа, абразиви; Содржина на пакет : 20 x Диск за пескарење на кука и јамка. Име на производот : диск за пескарење на кука и јамка; Тежина : 131g. Главна боја : Браун. Грануларност : 600#. Надворешен дијаметар : 15 см/6 ". Главен материјал : ткаенина, абразиви; содржина на пакет : 20 x Диск за пескарење на кука и јамка. Дијаметар : 15 см/6 ". Употреба на висококвалитетни суви материјали за мелење, остри и издржливи. Во целост се користи во вештачки камен, мебел и производи од дрво, метали, автомобили, плоча за коло, брод, лим, дрво, површинска обвивка, стаклена влакна плоча, компјутерски обвивки и други Многу производи на 'рѓа, израмнување, полирање, огледало и така натаму. Предмети за мелење и полирање.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи