.

.

New
Јардве 4 парчиња Калај Цветна Кофа Бел Калај Саксија За Цвеќе Директно Железо За Коса

Јардве 4 парчиња Калај Цветна Кофа Бел Калај Саксија За Цвеќе Директно Железо За Коса

DEN 201.76

Стока
Во продавницата

Гроздобер : гроздобер саксија за цвеќе може природа и зелена на вашата работна површина, праг на прозорец, кујна, балкон или градина. Железо Жардиниер За Дома : може да биде како подарок за себе или вашите пријатели кои сакаат градинарство садење. Ова оваа цветна кофа е корисна. Креативна Растителна Вазна : оваа железна саксија е совршен сад за цветни аранжмани за свеж или сушен цвет и растенија. Домашна Кофа Со Цвеќиња : може да биде подарок за себе или за вашите пријатели кои сакаат садење градинарство. Ова оваа цветна кофа е корисна. Гроздобер Саксија : гроздобер саксија со стабилно дно може да стои на работната површина или стабилно да се меле, што не е лесно за движење и лизгање. Пакет Листа 4 х Цветни Кофа Карактеристики-Големина : 10, 00Х10, 00Х9, 20см/3, 93Х3, 93Х3 свадба вазна. - Боја : Бела Гроздобер Железо Цвет Кофа-Материјал : железо декоративни цвет тенџере-Широко : Растителни цвет и растенија за декорација на вашиот прозорец прагови, градини и отворено тераси градина цвет кофа. - Оваа железна саксија е совршен сад за цветни аранжмани за свежо или сушено Цвеќе и растенија Железно Јаже Цветно Буре. - Можете да ставите различни украси во саксијата со железен цвет, како што се свеж цвет и букети, вештачки букети, свилен цвет, сушен цвет итн Декорација На Канцелариски Цветни Кофи. - Прекрасен изглед, оваа цветна кофа додава елеганција во вашиот двор во градината или рустикален сад за растенија. -Гроздобер саксија со стабилно дно може да стои на работната површина или стабилно да се заземјува, што не е лесно да се движат и лизгаат саксии на прозорецот.Опис на стоката Рустикален сад За растенија овој ретро саксија е произведен со врвен и цврст материјал за издржлива и трајна употреба.Гроздобер Саксија погоден е за балкон, канцеларија, мебел за дома, домашно градинарство, трговски центар и така натаму.градина прозорец кутија Може да биде како цвет тенџере или кофа за складирање.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи