.

.

New
Нов Lon0167 Lcd Монитор 4-Светилка Мала Порта Универзална CCFL Инвертер 10-20V w Кабел(LCD-Монитор 4-Лампигер Мала Порта-_for SG_-CCFL-Инвертер 10-20w Mit Кабел

Нов Lon0167 Lcd Монитор 4-Светилка Мала Порта Универзална CCFL Инвертер 10-20V w Кабел(LCD-Монитор 4-Лампигер Мала Порта-_for

DEN 1.33

Стока
Во продавницата

Име на ставка : Универзален CCFL Инвертер;Поддршка ЛЦД : 10 "-22"; Број На Светилка : 4. Работен Напон : 10-20В;Влезен Напон : 12В. Струја На Светилка : 2-7, 0 ма;Фреквенција На Светилка : 40-60кхз. Големина : 10 x 4.8 x 1cm/ 3.9 "x 1.9" x 0.4 "(L*W*T); Должина На Кабел : 26cm/ 10"(Grésse : 10 x 4,8 x 1 cm / 3,9 x 1,9 x 0,4 (L * B * T); Kabellénge : 26 cm / 10. Тежина : 41g; Содржина На Пакетот : 1 x Универзален CCFL Инвертер(Gewicht : 41 g; Packungsinhalt : 1 x __За SG_ CCFL Инвертер. Лцд Монитор 4-Ламба Мала Порта Универзална CCFL Инвертер 10-20 V w cableccfl инвертер за позадинско осветлување НА TFT/LCD монитори, компатибилен за 10" до 22 " Лцд Монитор. Заштеда на енергија, над заштита од температура, заштита од преоптоварување.CCFL инвертер за позадинско осветлување на tft/LCD монитори, компатибилен за 10" до 22" Lcd Монитор. Заштеда на енергија, над заштита од температура, заштита од преоптоварување.Опис На Германски Јазик-Монитор 4-Лампигер Мало Пристаниште-__за SG_-CCFL-Инвертер 10-20r mit Kabel Artikelname : __За SG_ CCFL Инвертер; Unterstjutzung LCD : 10' - 22 "; Lampennummer : 4 Arbeitsspannung : 10-20; Eingangspannung : 12vlampenstrom : 2-7,0 ma; Lampenfrequenz : 40-60 KHZGRÉSE : 10 x 4,8 X 1 Cm / 3,9 x 1,9 X 0,4 (L * B * T); Kabelljenge : 26 cm / 10gewicht : 41 G; Packungsinhalt : 1 x __За sg_ ccfl Инвертер.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи