.

.

New
Loveубов Париз Ајфелова кула - Романтична уметничка пилула кутија - кутија за пилули за шарм - кутија за стакло бонбони

Loveубов Париз Ајфелова кула - Романтична уметничка пилула кутија - кутија за пилули за шарм - кутија за стакло бонбони

DEN 1.00

Стока
Во продавницата

Кутијата со пилули е изградена цврсто изградена цврсто, и има сигурен затворач за да ги одржувате лековите безбедно. Има пластичен вметнат 3-одделение со тесен затворач со шарки. Пилбом со мала големина за вашиот џеб, чанта или торба за патувања, за дневни лекови. Цврста метална конструкција со пластика во дели. Кутијата со пилули е стилско, практично решение кое носи апчиња на патот. Постојат три одделни прегради, овој преносен комплет може да направи таблет лек за џебни чанти за чанти за чанти витамин декоративна кутија држач за кутии, носете апчиња во стил. Овој случај на кутии со пилули е елегантен во едноставност и многу функционална. Лесно за отворање и затворање, компактен и лесен, лесно се вклопува во вашиот џеб, чанта или чанта. Мерки приближно. 2 "in. W x 5/8" in. H; Внатрешниот делител ги одржува вашите апчиња организирани.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи