.

.

New
Tek Styz Pro капацитивен отпорен стилус Универзален 2 во 1 компатибилен со LG 17Z90P-K.ADB9U1 Висока чувствителност и прецизност целосна големина 3 пакет!

Tek Styz Pro капацитивен отпорен стилус Универзален 2 во 1 компатибилен со LG 17Z90P-K.ADB9U1 Висока чувствителност и прецизност

DEN 1.67

Стока
Во продавницата

Најмалку вообичаен тип и повеќе за уреди со висок крај. ● Високата прецизност и чувствителниот стилус е совршен за пишување, цртање, земање белешки, скицирање, навигација, играње игри и други форми на креативно изразување.ADB9 U1 капацитивни (најчести) и резистивни екрани зошто овие пенкала за стилови се совршени за сите допир на допир? Specifications : ● Добар квалитет Цврст стилус со двојни краеви компатибилен со капацитивни (допир) и отпорен (потребен притисок) на допир на допир . Тркалезниот крај на нашиот стилус нуди подобра флексибилност и точност за пишување, цртање, белешки, скицирање, игри, итн. ⚡ 【Преносна, лесна и корисничка- употреба за состаноци, канцеларија, дом/кујна, училиште. Користете за точност и леснотија. Од редови и букви до засенчување и суптилни детали, советите реагираат соодветно. Доаѓа во исклучителен пакет би бил идеален подарок за Божиќ/роденден/назад училиште/канцеларија за семејство или пријатели. ⚡ 【Совршено како подароци】 Стилус пакет од 3 бои (црна) по непобедлива цена прави совршен подарок. Треба да напишете/цртате/скицирате со нараквици или долги нокти? Нема проблем. Помага да се избегнат гребнатини, испакнатини, маснотии и отпечатоци од прсти на екранот на допир. Лесен за носење. Носете насекаде со леснотија. ● Транспарентниот врв ви овозможува да видите точно каде точно покажувате. Професионалниот зафат нуди удобно искуство со зафаќање. Линии, писма, засенчување, уметност или какви било суптилни детали, за што и да работите, врвот секогаш реагира соодветно. ● Ви помага да ги заштитите вашите екрани од гребнатини, испакнатини, маснотии и отпечатоци од прсти. Од редови и букви до засенчување и суптилни детали, советите реагираат соодветно. Користете за точност и леснотија. Овозможува многу подобра флексибилност и точност компатибилна со вашата компатибилна со вашето пишување и цртање. ☝ Ова е висока прецизност 2 во 1 стилус компатибилен со LG 17 Z90 P-K. Професионалниот зафат нуди удобно искуство со зафаќање. ⚡ 【Преносна, лесна и корисничка- употреба за состаноци, канцеларија, дом/кујна, училиште. Капацитивен стилуст на гумената рунда- за капацитивни екрани како паметни телефони/таблети/i Pad/i Pad Pro/i Phone, Samsung Galaxy, итн. Помага да се избегнат гребнатини, испакнатини, маснотии и отпечатоци од прсти на екранот на допир. ⚡ 【капацитивен (допир)】 Подобрена гумена рунда на врвот може да се користи во сите телефони и јазичиња. Овозможува многу подобра флексибилност и точност компатибилна со вашата компатибилна со вашето пишување и цртање. Доаѓа во исклучителен пакет би бил идеален подарок за Божиќ/роденден/назад училиште/канцеларија за семејство или пријатели. ● Нема полнач или потребен. Тркалезниот крај на нашиот стилус нуди подобра флексибилност и точност за пишување, цртање, белешки, скицирање, игри, итн. Најмалку вообичаен тип и повеќе за уреди со висок крај. Искуството со непречено пишување ви помага да се фокусирате на вашата работа.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи