.

.

New
Solustre 2PCS Display LED капакот на еластичен екран за истегнување компјутер за работна површина Дома компатибилен со десктоп ракав инч монитор Универзален панел LCD заштите?

Solustre 2PCS Display LED капакот на еластичен екран за истегнување компјутер за работна површина Дома компатибилен со десктоп

DEN 2.67

Стока
Во продавницата

Монитор на екранот на екранот : Целосното покритие за компјутерскиот екран може да обезбеди заштита од 360 степени на вашиот компјутерски монитор, држете се подалеку, водена пареа, гребење. Компјутерски екран на екранот : Има едноставен дизајн, но многу практичен во употреба, давајќи ви добро користење на искуство. Покрив за ракав за монитор на компјутер : Усвоен од врвен материјал, практичен е и долго време. Не е лесно да се деформирате и да ви донесе многу погодност. Монитор на екранот : одговара на повеќето украси за домови и канцеларии и направете го вашиот компјутер да биде чист и заштитен кога не е во употреба. 21 инчен монитор за монитор : Погоден е за дома, канцеларија, училиште, интернет бар, мора да има за компјутери што не се во употреба. Монитор на екранот на екранот : Целосното покритие за компјутерскиот екран може да обезбеди заштита од 360 степени на вашиот компјутерски монитор, држете се подалеку, водена пареа, гребење. Компјутерски екран на екранот : Има едноставен дизајн, но многу практичен во употреба, давајќи ви добро користење на искуство. Покрив за ракав за монитор на компјутер : Усвоен од врвен материјал, практичен е и долго време. Не е лесно да се деформирате и да ви донесе многу погодност. Монитор на екранот : одговара на повеќето украси за домови и канцеларии и направете го вашиот компјутер да биде чист и заштитен кога не е во употреба. 21 инчен монитор за монитор : Погоден е за дома, канцеларија, училиште, интернет бар, мора да има за компјутери што не се во употреба. Список на пакети 2 X Карактеристики на насловната страница на мониторот - усвоен од премиум материјал, тој е практичен и долго време. Не е лесно да се деформирате и да ви донесат многу погодна заштитник на екранот на екранот. - Совршен подарок за вашето семејство, пријатели на Божиќ, Денот на благодарноста, Ноќта на вештерките, Денот на мајката, Денот на вineубените, итн. -Сиза : 50.00x22.00x0.10cm/19.65x8.65x0.04 во заштитник на дисплејот на Creen. -Материјал : Покрив за монитор на лаптоп на еластична ткаенина - и покритие, продолжете го капакот на животниот монитор на вашиот уред. - Еластично покритие, обезбедете совршено вклопување, обезбедете целосна и добро заштита за капакот на компјутерскиот монитор на екранот за монитор. - Овој компјутерски компјутерски монитор на екранот не може да се пее, но исто така не е нежно на допир. Отпорен на абење, силен и монитор заштитник на екранот. -Којност : LCD екран на екранот Опис Опис на екранот на екранот не е лесен, но исто така и преклопен за лесно складирање, донесете многу погодности.PC Монитор Заштитник на екранот Компактна големина, преносен и лесен во тежина, лесен за чување, носење и употреба. Го штити вашиот компјутерски монитор на работната површина од вода ,, отпечатоци од прсти, нечистотија, масла, гребнатини и дневно абење и солза.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи