.

.

New
Сет за Божиќни украси со црвена брада Викерман. Вклучува асортиман на форми: 1 секоја: 4 топка, 7 капка и 4 кромид. Вклучува 3 парчиња по пакување.

Сет за Божиќни украси со црвена брада Викерман. Вклучува асортиман на форми: 1 секоја: 4 топка, 7 капка и 4 кромид. Вклучува

DEN 351.84

Стока
Во продавницата

Направено од распрскувана пластика. 3 избрани украси по пакет. Акценти на мушка. Препорачано за употреба во затворен простор. Направено од распрскувана пластика. 3 избрани украси по пакет. Акценти на мушка. Препорачано за употреба во затворен простор. Сет за Божиќни украси со црвена брада Викерман. Завршете ја колекцијата за украси за одмор со овој брилијантен асортиман. Орнаментите имаат пенлива мушка акцентиран на врвот и тие се совршен додаток на секој проект за украсување на празници. Вклучува асортиман на форми : 1 секоја : 4 "топка, 7" капка и 4 "кромид. Вклучува 3 парчиња по пакување.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи