.

.

New
Бошенг -липа и корпа со сет на бранче, рамен под кат и кофа, стискајте подна четка со 3 миклибер за миење на микрофибер, влажна и сува употреба, алатки за чистење на до?

Бошенг -липа и корпа со сет на бранче, рамен под кат и кофа, стискајте подна четка со 3 миклибер за миење на микрофибер, влажна

DEN 310.40

Стока
Во продавницата

Се-во-еден рамен липа и кофа систем, 2 одделни комори во корпа за миење и сушење, сечилото на гребење во миење за да се изгребе секоја нечистотија, коса или прашина, грешки на стругалка во суво за да исцедат дополнителна вода, нема вода оставена по мопење. Сечилото на стругалката во жлебот за миење ќе ја отстрани нечистотијата/косата. Лесно е да се добие моп сув и чист. Компактен дизајн е лесно складирање. Вашата кожа нема да биде допрена со нечистотија вода. Без раце на подот со автоматска глава за глава, без валкани раце. Кога не го користите, само ставете го во аголот и никогаш не грижете се за заземање премногу простор. Пополнувања за миење на микрофибер, 3 подрачја за микрофибер -подложни подложи на мелодии доаѓаат со овој сет. Замената за печење и еднократна употреба. Пополнувања за миење на микрофибер, 3 подрачја за микрофибер -подложни подложи на мелодии доаѓаат со овој сет. Прилагодлива рачка од не'рѓосувачки челик со удобност, може да се прошири од 26,5 "до 50,0". МОП ќе го намали времето за чистење во 1/2. Не пропуштија агли, со глава на ротација на ротација од 360 °, може да достигне до какви било агли и оние „под-што и да е“. Големината на корпата (одозгора) е околу 9,06*7,20*15,28 инчи. Големината на корпата (одозгора) е околу 9,06*7,20*15,28 инчи. Кога не го користите, само ставете го во аголот и никогаш не грижете се за заземање премногу простор. Силна апсорпција на вода ви овозможуваат лесно да направите влажно и суво чистење. Чистење на четка со корпа, само чистење, заштедете време и труд, оставете ја корпата да направи повеќе отколку самите себе, местењето е само помеѓу МОП и корпа, да бидете ослободени од валкана вода, сè што треба да направите е да вметнете и влечете ја четката. Се-во-еден рамен липа и кофа систем, 2 одделни комори во корпа за миење и сушење, сечилото на гребење во миење за да се изгребе секоја нечистотија, коса или прашина, грешки на стругалка во суво за да исцедат дополнителна вода, нема вода оставена по мопење. И прилагодливата рачка од не'рѓосувачки челик може да се прошири од 26,5 до 50,0 инчи, да се мачкате со сите членови на семејството од страна на овој чист дом. Подложни влошки за микрофибер и за сува и за влажна употреба. За различни луѓе да чистат различни подови. Силна апсорпција на вода ви овозможуваат лесно да направите влажно и суво чистење.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи