.

.

New
Поставете душеци во затворено јадење лажица лажица лажица мраз пијалок долги кафе ледени парчиња крем 8 лажичка ладна рачка мешање кујна , трпезарија и бар топло м

Поставете душеци во затворено јадење лажица лажица лажица мраз пијалок долги кафе ледени парчиња крем 8 лажичка ладна рачка

DEN 3.33

Стока
Во продавницата

Тежина на лажица соодветна тежина, зафат поудобно. Нето тежина : 39g. Големина : 23,5 см * 3см. Пакет : 8 лажици. После употребата, лесно е да се исчисти и не е лесно да се остави храна за табела за табели со табела за трска, поставена рунда мала трпезариска маса, поставена за мали простори, мала трпезариска маса поставена за 4 модерни тркалезни плочи душеци за трпеза за трпеза, тркалезна маса за кујни, душеци на отворено место за маси за маси Мала трпезариска маса за 4.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи