.

.

New
Gmquiz Oculus Quest 2 Case, Case Case за Quest 2 VR Gaming Helider Controller додатоци, со дополнителен бесплатен подарок за луксузна заштита, погоден за патување и складирање на домови, сива боја

Gmquiz Oculus Quest 2 Case, Case Case за Quest 2 VR Gaming Helider Controller додатоци, со дополнителен бесплатен подарок за

DEN 6070.24

Стока
Во продавницата

Хуманизирани детали : Ова се вклопува во „Окулус потрага 2“ за носење, користи непречен двонасочен патент од 360 °, и опремено со трајна хуманизирана рачка што не се лизга и дишење и е лесна за носење и употреба; Има еластична лента за фиксирање внатре, која има можност да одолее на паѓање и други ризици и да го чува вашиот уред безбеден додека патувате! Совети : Во пакетот има пакет со јаглерод за да се осигура дека нема чуден мирис кога ќе го добиете!. Исто така, постојат две организаторски кабелски врски и торба за влечење. Вклучува : 1 * Случај за носење на патувања за Oculus Quest 2 (Oculus Quest 2 VR слушалки што не се вклучени) 1 * Маска за силиконски капаци на лицето за Oculus потрага 2 1 * леќи Заштита на покривање на прашина 1 * Врска за складирање на мрежи 2 * Врски за кабел. Трикратна заштита : Овој куфер Oculus Quest 2 е изработен од тврд материјал EVA, со мек кадифен материјал како заштита внатре, со еластична лента за да го поправи уредот. Дизајнот на тројна заштита обезбедува заштита и апсорпција на шок за опремата! Спречете гребнатини, притисок, влијание, судир и прашина.Ова е најмалиот случај на тешко носење за Oculus Quest 2 што можете да го најдете! Ова одговара за случајот „Окулус потрага 2“, прифаќа модел со помала големина (9,45*7,87*5,51 инчи) за да се создаде поголема употреба на вселената и посигурни перформанси за заштита, што го прави најдобар избор без разлика дали го чувате или го носите надвор!. Трикратна заштита : Овој куфер Oculus Quest 2 е изработен од тврд материјал EVA, со мек кадифен материјал како заштита внатре, со еластична лента за да го поправи уредот. 100% услуга по продажбата : Исто така како ентузијаст за игри со VR, многу добро ја разбираме вашата опрема за опрема, така што ако има проблем со производот, секогаш можете да побарате од нас да обезбедиме услуга за размена и поврат!. Хуманизирани детали : Ова се вклопува во „Окулус потрага 2“ за носење, користи непречен двонасочен патент од 360 °, и опремено со трајна хуманизирана рачка што не се лизга и дишење и е лесна за носење и употреба; Има еластична лента за фиксирање внатре, која има можност да одолее на паѓање и други ризици и да го чува вашиот уред безбеден додека патувате! Совети : Во пакетот има пакет со јаглерод за да се осигура дека нема чуден мирис кога ќе го добиете!. Овој тежок случај за Oculus Quest 2, не само преносен и лесен, туку и модерна и голема заштита, удобен за носење за време нанадвор или патување, и многу погоден за давање како подарок на вашиот lубовник, семејство, пријатели, колега, итн. Дизајнот на тројна заштита обезбедува заштита и апсорпција на шок за опремата! Спречете гребнатини, притисок, влијание, судир и прашина. Висококвалитетни додатоци за подароци : Willе дојде со мека маска со силиконски VR со висок степен, ви носи подобро VR искуство! Покривот за заштита на леќи EVA со висока густина ги штити VR очилата од гребнатини, нечистотија и прашина.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи