.

.

New
Смешни Партија Шапка Новина Шапка 3Д Јастог Шапка Ракови Рак Шапка Океан Животински Капи Прилагодливи Море Партија Капа Ракови Костим Додатоци Партија Реквизити З

Смешни Партија Шапка Новина Шапка 3Д Јастог Шапка Ракови Рак Шапка Океан Животински Капи Прилагодливи Море Партија Капа Ракови

DEN 188.64

Стока
Во продавницата

Синтетички. Увезени. Самостојно затворање На Вратоврската. Миење Раце Само. >Слободен големина.Шапката од рак од јастог е прилагодлива, опсегот на обемот на главата е 50-62см/19,7-24,4 инчи, една големина, но најмногу одговара, погодна за деца и возрасни. >Јастог рак елементи смешен дизајн.Шапката од 3д шапка за јастог од животни е дизајнирана со пипала,канџи и големи очи, може да се прикаже во различни форми. >Симпатичната новина шапка е идеална за летна забава на плажа ,фестивали на морска храна, забава на Тема океан. >3д шапка за животни шапка за ракови, исто така погодна за реквизити за одмор, тематска забава, декорација На Ноќта на Вештерките, додаток за костими, Костим За ноќта на Вештерките,реквизити за облекување,Божиќ, карневал ,реквизити за фотографии,годишен состанок. >Шапката од рак од јастог е изработена од неткаен материјал. Опис На производот Материјал : Неткаен Материјал Боја : Црвена слободна големина : прилагодлив опсег на обем на главата 50-62см/19,7-24,4 Во Пакување : ТЕЖИНА НА ТОРБАТА : Околу 60гр совети за Перење : Миењето Раце ќе биде better.Do не мијте Со друга облека Топли совети : Поради рачно мерење, а грешката од 1-3см е нормална. Ве молиме љубезно разберете Поради светлината на фотографијата, аголот на камерата и резолуцијата на бојата на екранот, дозволете му на производот да Има хроматска аберација Подалеку од оган, свеќи или други запаливи предмети.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи