.

.

New
Безжичен скенер за баркодови, секој преносен Bluetooth и 2,4G & USB жичен 3-во-1 QR 2D 1D бар-код за читач за повен инвентар библиотека, работа со таблет iPhone ipad ipad Android Windows Mac OS

Безжичен скенер за баркодови, секој преносен Bluetooth и 2,4G & USB жичен 3-во-1 QR 2D 1D бар-код за читач за повен инвентар

DEN 0.67

Стока
Во продавницата

Со напреден сензор CMOS лесно да ги декодира повеќето од 1 D 2 D QR бар -кодови на етикети, хартија и екран. ✅ 【Функција за временски печат】 Со опремена со временски чип, преносен скенер за бар -код на мали QR може да го сними датумот и времето на скенирање на бар -кодот, да поддржува додавање на датумот на скенирање и времето пред или по содржината на баркодот. -Пократно е екран, можете да го проверите реалното време, нивото на моќност и начинот на поврзување, да ја направите операцијата побрза и поудобна. усвои мини големина и лесен дизајн, одлично за преносно преземање. мини големина и лесна, преносна за преземање. ЛЕР Екранот на екранот. 3-во-1 Дизајн на врска. Опремена 850m Ah батерија. Вградена батерија за полнење од 850m Ah што може да работи континуирано 5 часа по полнење со 2 часа. Дизајн на копчето за прекинувач, со дизајн на топло копче за да ги префрлите режимот Bluetooth и режимот 2. (Стандардно е исклучено, вклучете го според прирачникот по потреба. Мини големина и лесен дизајн, во голема мерка за преносно преземање со вас. Компатибилен систем. Скенер за инвентар до 5 часа користејќи време со само 2-часовно полнење со вградена батерија за полнење од 850m Ah. Време на мирување : 90 дена. Опремена лента за зглобот за погодност при употреба на работа. Копче за прекинувач - За прекинувачот на скенерот за баркод. Функција за временски печат, запишете го датумот и времето на скенирање на бар -кодот. Што е повеќе, компатибилно со Mutiple Systerms како Android, i OS, Windows XP/7/8/10 и Mac OS (ако портата на Mac е Type-C, тогаш ви е потребен Typec претворен во USB кабел, бидејќи портата на Нашиот производ е USB, кој не е вклучен во пакетот). Опремено со лента за зглобот, донесете најголема пригодност при работна употреба. Копче за скенирање - за скенирање на активирање на бар -кодови.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи