.

.

New
Fansipro тенок мобилен телефон Повлечете ја поддршката за прстен, додатоци за мобилни телефони; Продавница за мобилни телефони; Патување, 35x40x5, жолта, 100 парчиња прстен ?

Fansipro тенок мобилен телефон Повлечете ја поддршката за прстен, додатоци за мобилни телефони; Продавница за мобилни телефони;

DEN 506.40

Стока
Во продавницата

Опуштете ги рацете лесно додека бркате драма и разговарате. Материјалите што се користат во производите се добри, силни и издржливи. Производот е лесен за расклопување кога е растргнат, така, не е соодветно да се остават ознаки на телефон. Производот спречува да се спуштат и скршени мобилните телефони. Производот е лесен за носење заради неговата мала по големина и светлина во тежината. Опуштете ги рацете лесно додека бркате драма и разговарате. Материјалите што се користат во производите се добри, силни и издржливи. Производот е лесен за расклопување кога е растргнат, така, не е соодветно да се остават ознаки на телефон. Производот спречува да се спуштат и скршени мобилните телефони. Производот е лесен за носење заради неговата мала по големина и светлина во тежината. Погодни за овие прилики : мобилен телефон; Продавница за мобилни телефони; Патување; Компанија; Дома; Канцелариска соба; Трговски центар; Супермаркет; Изнајмување куќа; Бои на работната површина : Yellowолти материјали : легура на цинк, акрилонитрил бутадиен стирен Облик на производот : форма на правоаголник Тотално нето тежина : 400 (g) Должина на производот : 35 (мм) Ширина на производот : 40 (мм) Висина на производот/дебелина : 5 (мм) прстен за влечење Вертикална висина : 27 (мм) Список на пакети : 100 парчиња прстен држачи за монтирање за описи на телефонски мобилни телефони : Опуштете ги рацете лесно додека бркате драма и разговарате. Материјалите што се користат во производите се добри, силни и издржливи. Производот е лесен за расклопување кога е растргнат, така што, не е соодветно да се остават ознаки на телефонот, производот спречува да се спуштат и скршени мобилните телефони. Производот е лесен за носење заради неговата мала по големина и светлина во тежината. Поради силната сила на адсорпција, не е лесно да се спушти телефонот. Производот може да се ротира во сите правци по случаен избор. Производот се вклопува удобно на вашите раце поради неговата тенкост. Производот е удобен без да ги закопнувате рацете заради заоблениот дизајн на овој прстен за влечење. Производот не е лесно да се олабави заради тродимензионалната поддршка.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи