.

.

New
Автоматски машки мастурбатор за возрасни секс играчки топла уста чаши џеб пичка за мажи 7 режими на вибрации уста секс чаши континуирано загревање вибрации на маст

Автоматски машки мастурбатор за возрасни секс играчки топла уста чаши џеб пичка за мажи 7 режими на вибрации уста секс чаши

DEN 479.84

Стока
Во продавницата

Кажете збогум на играчки за ладни секс : Притиснете го копчето за вклучување/исклучување за вклучување на 3 S и започнува режимот за греење. Потребни се околу 10 мин за да се заврши автоматското инстант загревање, загрева до 40 ° C/104 ° F и потоа одржува постојана температура. Ви овозможува да имате реален процес и пореално искуство. Двојни вградени вибрации и 7 нивоа на вибрации : Допрете го прекинувачот за да го вклучите режимот на вибрации со 7 различни фреквенции. 2 Вградени вибрирачки јазици и тресење на грлото, оваа секс играчка цица и ги обвиткува вашите жлезди како зачинета убавина. Меки материјали : должина на тежина на мастурбатор 5.12in Канал патека, 1,58lb, густа и полна! Уникатно и реално искуство на кожата! Новиот TPE материјал, силен и издржлив, погоден за многу големини на корени. [Тајна испорака] Водоотпорен на целото тело, лесен за чистење , Fusil обезбедува 1 година гаранција за квалитет, доколку имате какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте не по пошта, ние ќе ги замениме или поврат со нов производ. [Дискретно пакување] Нашите играчки за секс во џеб за возрасни се спакувани во дискретни кутии за да ја заштитат вашата приватност. Нема опис на етикетата или пакувањето. USB полнењето е погодно и може да се користи постојано. Кажете збогум на играчки за ладни секс : Притиснете го копчето за вклучување/исклучување за вклучување на 3 S и започнува режимот за греење. Потребни се околу 10 мин за да се заврши автоматското инстант загревање, загрева до 40 ° C/104 ° F и потоа одржува постојана температура. Ви овозможува да имате реален процес и пореално искуство. Двојни вградени вибрации и 7 нивоа на вибрации : Допрете го прекинувачот за да го вклучите режимот на вибрации со 7 различни фреквенции. 2 Вградени вибрирачки јазици и тресење на грлото, оваа секс играчка цица и ги обвиткува вашите жлезди како зачинета убавина. Меки материјали : должина на тежина на мастурбатор 5.12in Канал патека, 1,58lb, густа и полна! Уникатно и реално искуство на кожата! Новиот TPE материјал, силен и издржлив, погоден за многу големини на корени. [Тајна испорака] Водоотпорен на целото тело, лесен за чистење , Fusil обезбедува 1 година гаранција за квалитет, доколку имате какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте не по пошта, ние ќе ги замениме или поврат со нов производ. [Дискретно пакување] Нашите играчки за секс во џеб за возрасни се спакувани во дискретни кутии за да ја заштитат вашата приватност. Нема опис на етикетата или пакувањето. USB полнењето е погодно и може да се користи постојано.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи