.

.

New
Фиока за монтирање на решетката 2U за 19-инчен мрежен/AV/DJ опрема за опрема или решетката на серверот со заклучување и клуч, длабочина од 12,6 инчи

Фиока за монтирање на решетката 2U за 19-инчен мрежен/AV/DJ опрема за опрема или решетката на серверот со заклучување и клуч,

DEN 959.84

Стока
Во продавницата

Големина на производот : Ширина од 19 инчи x висина 2u x длабочина 12,6 инчи. Макс. Капацитет за вчитување : 22 фунти. Компатибилен со Стандардниот сервер на серверот од 19 инчи или мрежниот кабинет. Лесно склопување : Освен склопување на двете страни на држење со вклучени завртки, фиоката пристигнува со целосно склопување. Големина на производот : Ширина од 19 инчи x висина 2u x длабочина 12,6 инчи. Макс. Капацитет за вчитување : 22 фунти. Компатибилен со Стандардниот сервер на серверот од 19 инчи или мрежниот кабинет. Лесно склопување : Освен склопување на двете страни на држење со вклучени завртки, фиоката пристигнува со целосно склопување. Оваа фиока за поставување на решетката за заклучување е во согласност со EIA/ECA 310-E и лесно се монтира во стандардна решетка или кабинет од 19 инчи. Совршено е за складирање на нешто како што се печ -кабли, софтвер, алатки, хартија, материјали или управување со кабел. Направено од висококвалитетен ладен валани челик со електро-статички прашок обложена завршница. Освен 2 -те страни на држење, фиоката доаѓа собрана.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи