.

.

New
Трансродно знаме Д20 Божиќно порибување кратки плочи на Божиќни чорапи што висат украс за декорација на камин на елка 26x42cm

Трансродно знаме Д20 Божиќно порибување кратки плочи на Божиќни чорапи што висат украс за декорација на камин на елка 26x42cm

DEN 1.67

Стока
Во продавницата

Краток кадифен. Направени во САД или увезени. Материјал : Направено од кратко кадифен, мек и удобно. Дизајн на детали : Божиќното порибување е прикачено со мрежна тока, што е погодно да се обесувате каде и да сакате да украсите, а исто така може да се користи како торба за подароци за да поминете среќен Божиќ со вашето семејство и пријатели!. Големина : Божиќно порибување мери приближно 26x42cm/10.2x16,5 инчи, со вистинско отворање на големината на врвот. Повод : Не само за Божиќ! Овие Божиќни чорапи можете да ги пополните со играчки, бонбони и други предмети и да ги обесувате на новогодишни елки, камини, кревети, скали и повеќе за да донесете празнично расположение во вашиот дом. Совршен подарок : Персонализираните божиќни чорапи во форма се совршени како подарок за да му дадат на вашето семејство, пријатели на Божиќ, Ноќта на вештерките, годишнините, донесуваат одлични желби за празници. Божиќ доаѓа, Божиќните чорапи се неопходни! Оваа Божиќна порибување е изработена од висококвалитетни ткаенини, персонализиран дизајн на шема, со помодерни Божиќни елементи, додавајќи необичен и уметнички допир на вашиот Божиќ.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи