.

.

New
Врвна линија C1704HL4 Орев од топлинска топлина

Врвна линија C1704HL4 Орев од топлинска топлина

DEN 122.72

Стока
Во продавницата

Тип на производ : Автоматски дел. Број на модел : C1704 HL4. Димензија на пакетот на артикалот : 6.77 "L x 4.81" W x 2.03 "H. Тежина на пакет на артикли : 2.32 lb. Тип на производ : Автоматски дел. Број на модел : C1704 HL4. Димензија на пакет на артикли : 6.77" L x 4.81 "W x 2.03" H. Тежина на пакетот на артикалот : 2,32 lb. Топните тркала за лавчиња : топлински третирани од топлина од белге 3/4 "хексадецимална; дополнителна долга; 4 пакет; 1/2 R.H.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи