.

.

New
Gxcdizx 500gb Хард Диск HDD за Xbox 360 Тенок Игри Конзола

Gxcdizx 500gb Хард Диск HDD за Xbox 360 Тенок Игри Конзола

DEN 463.84

Стока
Во продавницата

€Компатибилен овие внатрешни Xbox 360 Хард Дискови се загарантирани да бидат целосно компатибилни со : За Xbox 360 Модел S / Тенок;За Xbox 360 Модел E. Q Функција Q Ова За Xbox 360 Тенок 500gb Хард Диск е најдобрата опција за медиумските ентузијасти На Xbox 360. Со ова, ќе имате повеќе простор за чување на вашата забава. Одлики ја функцијата за Проширување на вашиот плеер За Xbox 360 тенок искуство со преземање. Чувајте повеќе зачувувања на игри и играјте најпродавани производи За Xbox. Зачувајте музика и креирајте сопствени плејлисти. Ве Молиме контактирајте не ако сте го добиле делот оштетен или ако делот што сте го нарачале не го решил вашиот проблем.Ние би сакале да обезбедиме 100% задоволство на клиентите за вас. ①Пакетот Вклучуваше 1 еез За Xbox 360 тенок хард диск 500gb. Внатрешен Хард Диск HDD За Xbox 360 Слим & E 500gb Компатибилност : Овие за внатрешни Xbox 360 Хард Дискови се загарантирани да бидат целосно компатибилни со : За Xbox 360 Модел S / Тенок За Xbox 360 Модел Е Функција : 1.Компатибилен За Xbox 360 тенок Конзоли само 2.Многу простор за содржината што ја сакате 3.Преземете игри, демо и дополнителна содржина Од Xbox LIVE 4.Преземете филмови во стандардна и висока дефиниција, како и телевизиски емисии, приколки за игри и многу повеќе 5.Зачувајте ја вашата игра, Профил На Гејмер Во Живо Xbox, демо игри и сопствени саундтракови 6.Рип Цд-А, зачувајте фотографии, игри, филмови и повеќе вклучен Пакет : 1 еез За Xbox 360 тенок хард диск 500gb Забелешка : Како производство, му треба малку простор за системот, така што вистинското складирање е помало ОД 500 G, покажува околу 460 GB, посакувајте разбирање. Нека радоста и среќата околу вас денес и секогаш. Ви благодариме за купувањето!.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи