.

.

New
Скала модел на автомобили за Toyota Hiace MPV легура модел на автомобили Diecast метални возила Car Model Sound Light Difact 1:32 Пропорција

Скала модел на автомобили за Toyota Hiace MPV легура модел на автомобили Diecast метални возила Car Model Sound Light Difact

DEN 382.40

Стока
Во продавницата

【Добри подароци】 : Погодно е за роденден и Божиќни подароци, убаво спакувани, пакување на кутии за прикажување, може да се прилагоди на подароците за пријателите, многу корисно. 【Висококвалитетен материјал】 : Нашиот модел на автомобили усвојува модел на автомобили што умира, материјал за легура на цинк, пластични делови, гумени гуми, убаво украсени внатре и надвор. 【Многу погоден】 Нашиот модел на автомобили е многу погоден за сите да играат. Површината на бојата е деликатна, раката се чувствува добро, а зафатот е тежок. Исто така е исклучителна декорација за loversубителите на модели на автомобили. 【Широк спектар на употреба】 : Нашиот модел на автомобили е многу погоден за играње, без разлика дали го давате како подарок или како декорација, тоа ќе биде вашиот најдобар избор!. 【Квалитет по продажбата】 : Ако не сте задоволни со нашата ставка, ве молиме контактирајте не по е-пошта. Ние ќе се осврнеме на вашите грижи и ќе ве направиме 100% задоволни. 【Добри подароци】 : Погодно е за роденден и Божиќни подароци, убаво спакувани, пакување на кутии за прикажување, може да се прилагоди на подароците за пријателите, многу корисно. 【Висококвалитетен материјал】 : Нашиот модел на автомобили усвојува модел на автомобили што умира, материјал за легура на цинк, пластични делови, гумени гуми, убаво украсени внатре и надвор. 【Многу погоден】 Нашиот модел на автомобили е многу погоден за сите да играат. Површината на бојата е деликатна, раката се чувствува добро, а зафатот е тежок. Исто така е исклучителна декорација за loversубителите на модели на автомобили. 【Широк спектар на употреба】 : Нашиот модел на автомобили е многу погоден за играње, без разлика дали го давате како подарок или како декорација, тоа ќе биде вашиот најдобар избор!. 【Квалитет по продажбата】 : Ако не сте задоволни со нашата ставка, ве молиме контактирајте не по е-пошта. Ние ќе се осврнеме на вашите грижи и ќе ве направиме 100% задоволни. 【Широк спектар на употреба】 : Нашиот модел на автомобили е многу погоден за играње, без разлика дали го давате како подарок или како декорација, тоа ќе биде вашиот најдобар избор! Материјал : Алуминиум и пластична скала : 1 : 32package Вклучува : 1 парчиња легура Модел 【Квалитет по продажбата】 : Ако не сте задоволни со нашата ставка, ве молиме контактирајте не по е-пошта. Ние ќе се осврнеме на вашите грижи и ќе ве направиме 100% задоволни.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи