.

.

New
Јордан 1 такси маица | Прилагодена унисекс маица за да одговара на Jordanордан 1 ретро високо ог такси-жолти патики на пети

Јордан 1 такси маица | Прилагодена унисекс маица за да одговара на Jordanордан 1 ретро високо ог такси-жолти патики на пети

DEN 480.00

Стока
Во продавницата

100% памук. Повлечете го затворањето. Направете одличен подарок за себе и за вашите најблиски! Прилагодените кошули за да одговараат на Jordanордан 1 Ретро Висока OG такси-жолти пети се произведуваат во куќата од нашиот тим за професионално производство со над 10 години искуство. Без аутсорсинг! Ние се стремиме да произведеме врвни квалитетни теми. Сите TEE се темелно проверени и пред да бидат спакувани и испратени. Ако кошулата е помалку од совршена, не ја напушта нашата продавница! Оваа маица е сè што сонувавте и повеќе. Се чувствува меко и лесен, со вистинска количина на истегнување. Удобно е и ласкаво и за мажи и за жени. Секоја боја за прилагодување, стил, големина, дизајн .. слободно контактирајте ме. Ние гарантираме дека ќе бидете задоволни! Грижа за вашата печатена маица 1. Измијте ги маиците со ладна вода : Прво, свртете ја облеката внатре пред да ставите во нив во машината за перење. Кога станува збор за миење маици, ладната вода е секогаш многу подобра од топла или топла вода. Навистина нема потреба да ги миете маиците во топла вода, ладна вода ќе ја заврши работата во повеќето случаи. 2. Избегнувајте употреба на омекнувачи на белило или ткаенина : Редовниот детергент ќе направи. Доволно е да ги направите вашите маици чисти и свежи, без да ги оштетите отпечатоците на кошулата како винил отпечатоци што се прават со печатење со пренос на топлина. 3. Не пеглајте панталони со маица : Никогаш не печатете директно на отпечатоци од маица. Ако навистина има потреба да се пегла, намалете ги температурните поставки на железото, свртете ја маицата внатре и железо. 4. Избегнувајте сушари по секоја цена : Топлината е секогаш лоша за отпечатоци! Тие ги намалуваат облеките и маиците (особено памучните маици), како и да ги оштетат отпечатоците од маицата, што ги прави пукнати или кора. Висат исушете ја облеката на стариот моден начин, најдобриот метод.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи