.

.

New
КУТЕРУИ НАДАРЕНИ Подароци За Деверуша Племе На Невестата Компактни Огледала За Шминка За Подароци За Невестински Туш Заachени

КУТЕРУИ НАДАРЕНИ Подароци За Деверуша Племе На Невестата Компактни Огледала За Шминка За Подароци За Невестински Туш Заachени

DEN 383.84

Стока
Во продавницата

Барате совршени фаворити за моминска вечер за вашата моминска забава?. 7 парчиња шампањ невестата племе огледала се за младенците на невестата,. 1 парчиња шампањ невестата да биде огледало е за идната Невеста!. 8 парчиња компактни огледала вкупно значи дека никој не останува зад себе!. Двојно странично огледало, едната страна е огледало на рамнината, другата страна е огледало за зголемување од 2 пати. Преносливиот дизајн е лесен за носење. Издржлива и Стабилна Шарка. Имаме врежан невестата да биде и невестата племе обрасци на површината на огледалото,кристален стил,џебно огледало изработено од полиран метален материјал. СОВРШЕН ПОДАРОК : овие врежани "Невестата Да Биде""Племе Невестата" компактен џеб шминка огледала се совршени за моминска Вечер деверуша предлог подароци или невестински туш подароци. ПРЕНОСЛИВА ГОЛЕМИНА : Дијаметар : 2,75 инчи, дебелина : 0,6 инчи. Двојно странично огледало, едната страна е огледало на рамнината, другата страна е огледало за зголемување од 2 пати. Преносливиот дизајн е лесен за носење. ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : метални материјали за заштита на Животната средина, можат да користат долго време со одличен допир. Имаме врежан невестата да биде и невестата племе обрасци на површината на огледалото,кристален стил,џеб огледало изработени од полиран метален материјал, издржлив и стабилен шарка. ПАКЕТ ВКЛУЧУВАЈЌИ : 1 сребрен шампањ невестата да биде шминка огледало 7 сребрена шампањ невестата племе шминка огледала и 8 прилично врвка подарок кеси. Услуги на КЛИЕНТИТЕ : вашето задоволство е врвен приоритет. Доколку има некаква штета на пакетот, ве молиме контактирајте не во секое време.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи