.

.

New
Мачка шепа мама, склопувачки корпа за перење, голема алишта, го спречува лесен организатор за играчки за складирање со рачки

Мачка шепа мама, склопувачки корпа за перење, голема алишта, го спречува лесен организатор за играчки за складирање со рачки

DEN 1.00

Стока
Во продавницата

Оксфордска крпа. Висококвалитетна ткаенина во Оксфорд, со водоотпорна обвивка додадена внатре, подобар водоотпорен ефект и без мирис. Кошурата за перење има две рачки и е засилена со трајно шиење за лесно носење предмети горе и долу скали. Кошницата за перење алишта може да се склопи за складирање на заштеда на простор кога не е во употреба. Идеал за домови од колеџ, кампери, станови, расадници за бебиња, просторија за комунални услуги. Ние сме посветени да ви донесеме најсовршено искуство за купување, доколку имате какви било прашања во врска со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви помогнеме во рок од 24 часа. Препорачано миење на рацете, не бели.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи