.

.

New
1974 година Топпс # 471 Фред Фран, Лос Анџелес Рамс Екс Рамс Сан Диего Св

1974 година Топпс 471 Фред Фран, Лос Анџелес Рамс Екс Рамс Сан Диего Св

DEN 29.60

Стока
Во продавницата

Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката што ќе ја добиете. Мора да има за секој вентилатор Фред Фен!. Одлично за секој колекционер на Рамс во Лос Анџелес. Ние сме #1 продавач на гроздобер картички преку Интернет, картичките на Дин има над 1,5 милиони спортски картички во инвентар. Едно наплата за испорака - без оглед колку картички - и повеќето нарачки испраќаат ист ден!. 1974 година Топпс # 471 Фред Фран, Лос Анџелес Рамс (Фудбалска картичка) Екс Рамс Сан Диего Св. Дин е основана во 2001 година од Дин Ханли, колекционер на картички и стана водечки онлајн продавач на гроздобер спортски картички и картички што не се спортови . Нашиот инвентар порасна на повеќе од еден милион гроздобер картички и имаме персонал од 14 вработени и канцелариски простор од 5000 квадратни метри во Синсинати, Охајо за да ви понуди брза и лична услуга. Дин исто така има напишано две книги за собирање гроздобер бејзбол картички. Ако ќе ни дадете можност да го заработите вашиот бизнис, ќе ви биде драго што направивте. Ние го гарантираме! SN : F74 T 05 6029.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи