.

.

New
Homoyoyo 10 поставува додатоци за компјутер за биро за компјутерски завртки канцелариски биро додатоци пред вметнати завртки за завртки за завртки за завртки за мебел ?

Homoyoyo 10 поставува додатоци за компјутер за биро за компјутерски завртки канцелариски биро додатоци пред вметнати завртки

DEN 2.00

Стока
Во продавницата

легура на цинк+пластика+најлон. Мебел за поврзување на хардверски конектори Комплет за асортиман : Лесен за употреба : Супер лесен за инсталирање и отстранување, тие ви заштедуваат многу време и енергија. 1. Запалете ја пластичната орев пред вметнување во целната положба на плочата. 2. Користете вкрстено шрафцигер за да ја завршите навртката за поврзување на шипката во претходно собраната орев на плочата. 3. Ајлизирајте ја дупката на плочата две со завртката за поврзување на шипката и ставете ја на плочата една, а потоа затегнете ја фитинг на камерата во насока на стрелките на часовникот за да ја затегнете завртката за поврзување на шипката. Мебел што ги поврзува хардверските конектори : Направено од материјал, здрав и издржлив. 3-во-1 хардверски конектори : ?? Материјали : Направено од високо квалитетен цинк метал, отпорност на 'рѓа, цврста и. Ореви завртки за креветчиња : Засилените надворешни навои се спротивставуваат на повлекувањето предизвикано од вибрации. Мебел за заклучување на камери : ? 【Лесен за употреба】 - Завртките за мебел се лесни за склопување на таблите, кои се погодни за кујнски countertops, плакари и разни други проекти за DIY. Пакетот вклучува 10 комплети карактеристики на конектори за мебел - Материјал : легура на цинк+пластична+најлонска камера фитинзи - Големина : 4x0.6x0 мебел за капаче за приклучок за погон. - Боја : Како што е прикажано мебелот за заклучување на кампот - за употреба во фиока, кабинет, шкаф, мебел од дрво и итн. - Изработено од материјал, цврсти и издржливи брави на камери за мебел - уникатна само -прислушување дизајнирана надворешна нишка, придонесува за прислушување, со добра отпорност на затегнување, може ефикасно да ги спречи соблечените мебел. -Засилените надворешни навои се спротивставуваат на повлекувањето предизвикано од вибрациите на Dowel Cam завртки за конектори, конектори за заклучување на камери, направени од материјал, тие се цврсти и издржливи. , или каде и да е пожелно избегнување на соблекување на навој. Завртки за мебел за завртки за употреба во фиока, кабинет, шкаф, мебел од дрво, итн.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи