.

.

New
Фабрика за поправка X-Dree Пластично покритие за мелница за агол H-ITA-C-HI (Cubierta de Plástico de la Pieza de reparación de fábrica para la amoladora de ángulo h-ita-c-hi 100

Фабрика за поправка X-Dree Пластично покритие за мелница за агол H-ITA-C-HI (Cubierta de Plástico de la Pieza de reparación

DEN 2.00

Стока
Во продавницата

Име на производот : капакот на рачката на мелница за агол; одговара на моделот : H-ITA-C-HI 100. Севкупна големина (приближно) : 6,1 x 19,5см/ 2.4 "x 7.6" (d*H); Fit инсталирана дупка Дија : 6.1cm /2.4 ". Монтирана дупка Дија : 4мм/0,16"; материјал : пластика. Боја : црна, зелена; тежина : 174g (боја : негро, верде; песо : 174g. Пакет : 1 x Агол за мелница за мелница (Paquete : 1 x Cubierta de Amoladora Angular. Име на производот : капакот на рачката на мелница за агол; одговара на моделот : Hit Model : H -ITA-C-HI 100. Севкупна големина (приближно) : 6,1 x 19,5cm/2,4 "x 7,6" (d*H); Fit Install Dia Dia : 6.1cm/2.4 ". Монтажа за дупка : 4mm/0,16" ; Материјал : пластика. Боја : црна, зелена; тежина : 174g (боја : негро, верде; песо : 174g. Пакет : 1 x Агол за мелница за мелница на капакот (Paquete : 1 x Cubierta de Amoladora Angular. Фабрика за поправка Дел Пластична обвивка за H -ITA-C-HI 100 мелница за агол Оваа капа на капакот на мелница за мелница е компатибилен со моделот 100.Пефектна замена за скршениот дел. Ова е не-ОЕМ генерички производ.0description in spanishcubierta de plástico de la pieza de re reparación de fábrica para la amoladora de ángulo h-ita-c-hi 100nombre del producto : Cubierta de la manija de la amoladora angular; Modelo de ajuste : h-ita-c-hi 100tamaño вкупно (Aprox.) : 6,1 x 19.5cm / 2.4 'x 7.6 '' (D * H); Diámetro del Orificio de Instalación : 6.1cm / 2.4 '' Diámetro del Orificio de Montaje : 4 mm / 0.16 ''; Материјал : Пластиколор : Негро, Верде; Пезо : 174 GPaquete : 1 x Cubierta de Amoladora Angular.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи