.

.

New
Бебе Лектекс - Колета за креветчиња за креветчиња - Сет за расадници за бебиња - сиво розово бело - еднорог - сет од 5 парчиња вклучува ватенка, две опремени чаршафи, wall

Бебе Лектекс - Колета за креветчиња за креветчиња - Сет за расадници за бебиња - сиво розово бело - еднорог - сет од 5 парчиња

DEN 319.84

Стока
Во продавницата

100% памук. Levtex Baby Colette : Сетот за расадници Колет е 100% памук (не вклучувајќи декорација) и има 5 убаво координирани и комплементарни парчиња, кои се состојат од ватенка, два 100% опремени памучни чаршафи, декоративна тафтирана прашина и голема декоративна wallидна декларација. Мало девојче додатоци за бебиња : Сивата, розова и бела палета на бои на сетот за креветчиња за креветчиња е мека и женствена, што го прави овој комплет за постелнина, или кој било од додатоците за расадници што се координира со него, совршен подарок за туширање за бебиња или акцент за нова расадник . Направено со бебе во умот : Во Лектекс, нашиот опсег на додатоци за бебиња започнува со удобноста на вашето бебе во умот. Нашите опремени чаршафи се направени од 100% памук, со засилена еластична еластична околу дното за да ги задржиме на вашиот душек. Тие се лесни за грижа за - машината што може да се пее. Нашата ватенка е исполнета со хипоалергичен полиестер микрофибер, што го олеснува миењето на машината. Тема на еднорог : Willе мислите дека сте во маѓепсана шума опкружена со магични суштества. Опремениот лист е фрлен еднорози, виножита и печурки, или префрлете го на оној со прекрасни цвеќиња во сива и розова боја. Во ватенка има апликација и везена еднорог што игра на поле опкружено со дрвја и печурки. Креветот има газа ткаенина, слоевит со бела и расадник wallид, во која има еднорог, дрвја, месечина и starsвезди, го почитува вашиот изглед на расадник на еднорог. Координирајте ја вашата декоратор за расадници за бебиња : Координирајте ја просторијата за бебе со други предмети од опсегот на бебето Колет, вклучувајќи ги и вградените чаршафи, менувачот на подлогата, нејасно ќебе, железнички стража, ламба и сенка, мобилна, плејмати, перница од еднорог и wallид. Карактеристики. Сетот за расадници Колет е 100% памук (не вклучувајќи декорација) и има 5 убаво координирани и комплементарни парчиња, кои се состојат од ватенка, два 100% опремени памучни чаршафи, декоративна зафатена прашина од прашина и голема декоративна wallидна декларација. Thinkе мислите дека сте во маѓепсана шума опкружена со магични суштества со нашиот симпатичен изглед на еднорог. Опремениот лист е фрлен со еднорози, виножита и печурки, или го исклучува со оној со прекрасни цвеќиња во нијанси на сива и розова боја. Во ватенка има апликација и везена еднорог што игра на поле опкружено со дрвја и печурки. Здолништето во креветот има затегната газа ткаенина, слоевито со бела, додека големиот делум за расадник wallид прикажува симпатична шумска сцена со само-стап, еднократно декорации со еднорог, дрвја, месечина и starsвезди, завршувајќи го вашиот изглед на расадник на еднорози.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи