.

.

New
Бернат Бебе Ќебе Предиво, 3.5 Мл, Розова Пресврт

Бернат Бебе Ќебе Предиво, 3.5 Мл, Розова Пресврт

DEN 240.16

Стока
Во продавницата

Мерач : 6-Супер Гломазна, 100% полиестер. Капчиња мерач : 7 кометал и 8 редови со 8 мм (САД л/11) капчиња кука. Мерач на плетење : 8 ул и 13 редови со игла за плетење од 8 мм (САД 11). 3,5 мл/100 гр, 65 м/72 јд. Грижа : Машинско перење и сушење. Луксузно меко предиво во стилот на шенил кое е совршено за ќебиња и облека за бебиња. Оваа машина за перење и сушење предиво е совршено разноврсно предиво за Бебе. Големиот мерач ги тера проектите да летаат. Направете проект во секоја сенка!.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи